Półkotapczan Bed Concept – łóżko w szafie 05.02.2022

Półkotapczan Concept Pro – łóżko w szafie 05.02.2022
2022-09-08
Sofy i zagłówki do półkotapczanów
2022-09-30

BED CONCEPT ? półkotapczan wygodniejszy niż kiedykolwiek przedtem!

Chcesz mieć wygodne łóżko, a nie masz na nie miejsca? Zastanawiasz się co wybrać ? komfortowe spanie czy więcej przestrzeni do życia? Od teraz nie musisz zadawać sobie takich pytań! Nowy półkotapczan BED CONCEPT pozwoli Ci swobodnie zmieniać role pomieszczeń ? możesz w kilka chwil stworzyć wygodną sypialnię tam, gdzie jeszcze przed chwilą bawiły się dzieci, gdzie kilka minut temu trenowałaś jogę albo urządzałaś niewielkie przyjęcie dla przyjaciół.
BED CONCEPT to nowoczesny mebel, który doskonale odpowiada na wymagania stawiane przez współczesność ? łączy funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz uniwersalny design, ale najważniejsze jest to, że jest zupełnie bezpieczny. BED CONCEPT to najlepszy sposób na dynamiczne zarządzanie każdym wnętrzem.

Dla kogo?

Półkotapczan to rozwiązanie dla każdego, kto chce spać wygodnie jak w klasycznym łóżku, ale zwyczajnie nie ma na nie miejsca. Albo ma miejsce, ale woli wykorzystać je inaczej. BED CONCEPT doskonale sprawdzi się w:

niewielkim rodzinnym mieszkaniu
kawalerce zajmowanej przez singla albo parę
mieszkaniu seniora
pokoju dziecięcym lub młodzieżowym
pokoju studenckim
biurze, w którym czasem się nocuje
pokoju dla gości
i we wszystkich pomieszczeniach, które na co dzień lub od święta łączą funkcję pokoju dziennego i sypialni

Jak to działa?

Łóżko skonstruowaliśmy tak, aby jego użytkowanie było łatwe, wygodne i bezpieczne dla wszystkich domowników. Złożony BED CONCEPT wygląda jak prosta, elegancka szafa. Otwarcie łóżka zaczynamy od kliknięcia w klapkę na froncie. Teraz wystarczy tylko delikatnie pociągnięcie, aby łóżko samo zaczęło powoli opadać i szafa zamieniła się w wygodne miejsce do spania. Podobnie wygląda składanie ? wystarczy delikatnie unieść łóżko, aby całość zniknęła w ścianie, oddając przestrzeń na inne ciekawsze rzeczy. Lekkie i bezproblemowe zamykanie zapewniają pneumatyczne podnośniki, dzięki czemu do obsługi mebla nie potrzeba dużo siły. Z kolei system soft close sprawia, że zamykanie łóżka jest niemal bezgłośne. W BED CONCEPT zamontowano również specjalny stabilizator, który chroni materac przed nieplanowanym przesuwaniem.

Czy to bezpieczne?

Jak najbardziej! Łóżko posiada wzmocniony, montowany do ściany korpus, metalową ramę i wytrzymałą podporę zintegrowaną z frontem mebla ? takie połączenie sprawia, że całość jest zupełnie bezpieczna, stabilna i trwała. Pneumatyczne podnośniki zapobiegają gwałtownemu otwieraniu łózka.

A gdzie schowamy pościel?

Nasz półkotapczan wyposażyliśmy w bardzo praktyczne pasy spinające pościel, dzięki którym poduszki i kołdra znikają razem z łóżkiem. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią codziennie ścielić łóżka lub nie mają na to czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress