Półkotapczan Concept Pro – łóżko w szafie 05.02.2022

Promocja RATY 10×0% 01.01.2022
2022-09-08
Półkotapczan Bed Concept – łóżko w szafie 05.02.2022
2022-09-08

Półkotapczan CONCEPT PRO to idealne rozwiązanie do małych mieszkań, w których nie ma miejsca na zaplanowanie sypialni, a pokoje często pełnią kilka funkcji. Mebel doskonale sprawdzi się w pokoju dziennym, który wieczorem zamienia się w sypialnię, pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, małej kawalerce, a nawet w biurze. CONCEPT PRO pozwala ergonomicznie gospodarować przestrzenią, łącząc w sobie wygodę tradycyjnego łóżka z nadzwyczajną funkcjonalnością i eleganckim designem.
CONCEPT PRO to nowoczesna wersja popularnego mebla, który przeszedł całkowity lifting. Zmieniło się wszystko poza podstawowym założeniem, czyli potrzebą sprytnego gospodarowania przestrzenią wszędzie tam, gdzie jest jej za mało. Dzisiejszy półkotapczan jest całkowicie bezpieczny, komfortowy w użytkowaniu, a do tego wyróżnia się eleganckim i uniwersalnym designem. Półkotapczan rozkłada się tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba ? złożony mebel zajmuje niewiele miejsca, całkowicie zmieniając charakter pomieszczenia i oddając przestrzeń do dyspozycji domowników. To najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy w ciągu dnia potrzebują miejsca do życia, a wieczorem wygodnego łóżka, w którym można komfortowo odpocząć.
Półkotapczan CONCEPT PRO jest całkowicie bezpieczny. Specjalna blokada, zabezpiecza łóżko przed nieplanowanym otwarciem ? nie ma możliwości, aby system otworzył się bez jej zwolnienia. Sama blokada umiejscowiona jest na tyle wysoko, że nie dosięgną do niej dzieci. CONCPET PRO wyróżnia się niezwykle trwałą konstrukcją ? posiada wzmocniony korpus przykręcany do ściany, a także metalową ramę i podporę, dzięki którym łóżko jest bardzo stabilne. Mechanizm wyposażono ponadto w praktyczną funkcję STOP, która umożliwia zatrzymanie łóżka w bezpiecznym momencie. Zastosowanie tych rozwiązań sprawia, że opuszczanie i podnoszenie łóżka CONCEPT PRO jest bezpieczne, wygodne i wyjątkowo ciche.
CONCEPT PRO jest nie tylko alternatywą dla tradycyjnego łóżka, ale również zdecydowanie wygodniejszą opcją do spania, niż popularna rozkładana kanapa lub wersalka. To świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy nie mają miejsca na urządzenie oddzielnej sypialni, dla rodzeństwa mieszkającego w jednym pomieszczeniu, a także do małych pokoi dziecięcych i młodzieżowych. System sprawdzi się również w niewielkich mieszkaniach o otwartym charakterze wnętrza, a nawet w biurze, w którym czasem trzeba przenocować. Metalowa rama łóżka CONCEPT PRO, drewniany stelaż szczebelkowy oraz odpowiednio dobrany materac gwarantują wypoczynek w niczym nieustępujący tradycyjnym łóżkom, a zdecydowanie przekraczający możliwości jakie oferuje kanapa.
CONCEPT PRO to również wysoki komfort użytkowania ? półkotapczanu nie trzeba codziennie ścielić, wystarczy spiąć pościel praktycznymi pasami i zamknąć łóżko ? cały nocny rozgardiasz znika w kilka sekund. Takie rozwiązanie jest na wagę złota, dla wszystkich, którzy często ścigają się z czasem. Mebel wyposażono ponadto w autorski mechanizm EASY OPENING, dzięki któremu łóżko można zamknąć i otworzyć jedną ręką, bez zbędnego wysiłku.
Złożony półkotapczan wygląda jak pojemna, elegancka szafa, co sprawia, że świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, nawet stylowo urządzonym salonie. Uniwersalny design, prosta, nowoczesna forma oraz modne warianty kolorystyczne sprawiają, że CONCEPT PRO harmonijnie komponuje się z innymi meblami oraz różnymi aranżacjami wnętrz. Półkotapczan występuje w dwóch wariantach ? poziomym i pionowym. Dostosowany jest do trzech szerokości materaców ? 90, 120 i 140 cm, dzięki czemu doskonale nadaje się jako łóżko dla dwojga, a także pojedyncze łóżko, np. do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. CONCEPT PRO jest dostępny bez materaca, natomiast konstrukcja łóżka pozwala na dokupienie do niego dowolnego materaca, nie wyższego jednak niż 18 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress